Online Diyet Danışmanlığı

Yoğun tempondan diyetisyene gidecek vaktin yok veya ayrı şehirlerde miyiz? Artık hiç sorun değil. Seçtiğin programla doğru hedefe!

Süreç nasıl ilerliyor?

  • Online diyet danışmanlığı için talebiniz bize ulaştıktan 24 saat içinde telefon görüşmesi yoluyla size ulaşıp gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Yaptığınız ödemenin dekontu elimize ulaştıktan sonra size beslenme durumunu ayrıntılı şekilde öğrenmemizi sağlayacak ‘D-Art Beslenme ve Diyet Bilgilendirme Formu’ nu gönderiyoruz.
  • Formu eksiksiz doldurduktan sonra görüşme için istediğiniz yolla ( telefon görüşmesi, skype , görüntülü konuşma ) üzerinden her hafta diyet listenizi hayatınıza en uygun şekilde birlikte planlıyoruz.
  • Görüşmemiz sonrasında en geç 6 saat içinde size özel planladığımız beslenme programını mail olarak ve whatsapp üzerinden ulaştırıyoruz. Aralıklı olarak motivasyon arttırıcı paylaşımlar ile yine whatsapp üzerinden iletişimde oluyoruz.
  • Görüşmelerimiz her hafta aynı şekilde planlanıyor. İdeal kilona gelmen için elimizden geleni yapıyoruz. Bu süreçte aklınıza takılan ne varsa mail/whatsapp üzerinden tek tek özenle cevaplanıyor. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra kilo koruma görüşmesi ve  e- kitapçığı sana ücretsiz ulaştırılıyor. Kilo problemine kökten çözüm üretiyoruz.
  • Sana ilk diyet programını gönderdiğimiz tarihi başlangıç kabul ederek; her haftanın aynı günü, sabah aynı saatte, benzer kıyafetlerle, aynı tokluk düzeyinde ve sabit duran bir tartıda kilona bakıp bize iletmeni rica ediyoruz. Tartıdaki kilonun fotoğrafını bize göndermeni tercih ederiz.
  • Her hafta hedef bir kilo belirliyoruz; amacımız bu hedefe ulaşmak oluyor. Ve ulaşıyoruz da!