KURUMSAL

Merve Aşık Kimdir?

Merhaba, ben Merve! 23 Ekim 1994'de dünyaya geldim.. Liseyi bir dönem Edremit Anadolu Lisesi'nde kalan kısmı da Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi'nde tamamladım.

Küçüklüğümden gelen beyaz önlük takıntımı doktor veya hemşire ile sınırlamamıştım. Lise 2'deyken kararımı vermiştim. Diyetisyen olacaktım.. Ne istediğimden oldukça emindim. Hiç unutmuyorum sınava hazırlandığım dönemde herkese hedefi sorulmuştu ve herkesin 2.tercihi diyetisyenlikti (doktor olmazsa diyetisyenlik gibi) bana sıra geldiğinde ben diyetisyen olucam dedim başka yok mu dedi hocamız yok dedim tek hedefim var. Ve bugün o hedefimin karşılığında Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamlayarak mesleki ünvanımı almış bulunmaktayım.

Bu süreçte Medipol Hastaneleri başta olmak üzere, Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi, Sevgi Dünyası Gündüz Bakım evi, Medipol Başakşehir Altyapısı, Çanakkale Halk Sağlığı Müdürlüğü, Diyetaktif gibi hastane-özel klinik ve kurumlarda araştırmacı diyetisyen olarak görev aldım. Çocuk beslenmesi, klinik beslenme , sporcu beslenmesi , poliklinik konusunda kendimi yetiştirdim.

Mutfağa olan ilgim küçüklüğümden beri hep vardı. Ve şuanda bunun eğitimini alıyorum.

Şimdiyse D-Art Beslenme ve Danışmanlık Merkezin'de haftanın 6 günü danışan kabul etmekteyim.

Ailemi, işimi, Lokum'u, dostlarımı, bilgilerimi paylaşmayı, hayatı deneyimleyerek öğrenmeyi, yemek yapmayı, kahve içmeyi , seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, en çok da içimdeki çocuğu seviyorum.

SERTİFİKALARIMIZ

Kendisinden çok memnun kaldım. Çok genç, çok güzel bir yaklaşımı var. Şuana kadar denediğim diyetlerde başarılı olamamıştım Merve Hanım'ın uyguladığı diyet listesi ile başarıyı yakaladım.

Merve Bağrıcı, 21, Çanakkale

Merve Hanım gerçek bir profesyonel. Yetkinliği ve sabrı ile hayatımı değiştirdi. Mesleki ahlakı ön plana koyması, danışanlarını gerçekten gözetmesi Merve Hanım'ı farklı bir yere koyuyor.

Buse Ergen, 35, Çanakkale

Yeni Günlere Güzel Başla !

Fikir ve Düşüncelerinizi Bir Telefonla Bize İletebilirsiniz !